O firmie

  Od ponad 20-letniej działalności jesteśmy związani z firmą BUDERUS Technika Grzewcza, producentem najwyższej jakości urządzeń grzewczych. Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem tej marki jak i marki JUNKERS.

  Posiadając wieloletnią praktykę możemy podjąć się realizacji przedsięwzięć w bardzo szerokim zakresie, łącznie z doradztwem technicznym, projektowaniem i odbiorami robót – posiadamy uprawnienia budowlane, Świadectwa Kwalifikacyjne dozorowe i eksploatacyjne. Mamy bogate doświadczenie w zakresie budowy nowych instalacji, jak i modernizacji starych instalacji.

  Swoją pracę wykonujemy solidnie, profesjonalnie i terminowo. Podejmujemy nawet najtrudniejsze wyzwania gwarantując Państwu wysoką jakość świadczonych usług.

  Nasze usługi świadczymy na podstawie jednorazowych zleceń lub stałych umów serwisowych. Naszymi klientami są jednostki budżetowe, instytucje publiczne, zakłady przemysłowe, zakłady rzemieślnicze, centra handlowe i magazynowe, klienci indywidualni. Stała współpraca z partnerami wiodących firm zapewnia dostęp do najnowocześniejszych technologii zgodnie z potrzebami i wymaganiami naszych klientów. Kładziemy nacisk na energie odnawialne wykonując instalacje z kolektorami solarnymi lub z wykorzystaniem pomp ciepła.

  Jesteśmy w pełni przygotowani na obsługę kompleksową począwszy od przygotowania dokumentacyjnego poprzez wykonanie instalacji odpowiedniego i ustalonego systemu oraz technologii, prace przygotowawcze. Obsługa kompleksowa ma następującą zaletę gwarancja jakości i prawidłowość funkcjonowania, ekonomika rozwiązania, wygląd i trwałości całego systemu.

  Posiadane uprawnienia pozwalają nam na sporządzanie protokołów potrzebnych do odbioru budynków, wykonywanie okresowych badań instalacji gazowych.

  Prowadzimy również sprzedaż materiałów instalacyjnych.